czwartek, 31 maja 2012

White lady

Cześć :3 
Dziś odbyła się sesja z Kamilą i Weroniką, jak wcześniej wspominałam. Wrzucam sesję z Kamilą. Dzień ciepły,aczkolwiek zdarzało się poczuć chłodny nieprzyjemny wiaterek. Łapcie piosenkę, do której się śmiesznie macha głową xD - http://www.youtube.com/watch?v=QUNJ5TRRYqg&feature=related . 
Kocham bardzo Kamilę i tą seszyn :D 
~W.













Brak komentarzy:

Prześlij komentarz