Dziś odbyła się sesja z Kamilą i Weroniką, jak wcześniej wspominałam. Wrzucam sesję z Kamilą. Dzień ciepły,aczkolwiek zdarzało się poczuć chłodny nieprzyjemny wiaterek. Łapcie piosenkę, do której się śmiesznie macha głową xD - http://www.youtube.com/watch?v=QUNJ5TRRYqg&feature=related .
Kocham bardzo Kamilę i tą seszyn :D
~W.
♥
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz