sobota, 19 maja 2012

Runner

Dobry wieczór :) 
Dziś był taki fajny dzień pomimo, że pobudka była o 6 rano. Zdjęcia zostały zrobione na biegach, na których byłam z moim kochanym Tatusiem i Mamą. Bardzo mi się podobało to, że takie maluchy, jak zobaczycie na zdjęciu chętnie brały udział. Jestem pełna podziwu dla nich, nie zawsze taka mała istotka o krótkich nóżkach, potrafi przebiec kilometr c: Na zdjęciu jest również Karolina, już nie maluszek :P. Ogólnie pogoda dopisywała, słoneczko czasami się pojawiło. Dzień bardzo udany! :) 
~W.












 ♥

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz