piątek, 11 maja 2012

Shop

Witam!
Dziś wrzucam więcej zdjęć, tym razem nie z Pauliną ;) aczkolwiek przy niej te fotki zostały wykonane :P .
Fotografie przedstawiają "cosie" ze sklepu jakiegoś tam, już sama nie pamiętam nazwy. :D Nieważne. 
Miłej nocy i dnia.
Pozdrawiam,
W.









Brak komentarzy:

Prześlij komentarz