Mam dziś bardzo bardzoo, ale to baardzoo dobry humor! :) Wszystko dzięki przecudownie wspaniałej Dominice! (Pozdrawiamy Dominikę :* ) Dzień bardzo gorący... W cieniu równo 30 stopni! Ach.. szkoda tylko że tak krótko i szybko trwała ta sesja. Ale za to było tak magicznie... Na prawdę, z nikim tak dobrze mi się nie pracowało jak własnie z Domi ( I z Karoliną G.). Spokojnie, mam jeszcze dużo pomysłów odnośnie Dominiki :D Następną sesję planujemy w łazienkach królewskich... Czy dojdzie do tej sesji? Nie wiem. Ale miejmy nadzieję że dojedzie! :P Bądźmy dobrej myśli. Wiecie co jest najgorsze? Że dziś, pierwszy raz od listopada, spotkałam się z Dominiką. Wcześniej nie było czasu żeby się spotkać, spokojnie porozmawiać, opowiedzieć wszystko po kolei. Na początku myślałam, że nasz kontakt się urywa,ale jak powiedziałyśmy "Nigdy tak się nie stanie." Trzymajmy się tych słów i wierzmy w nie. Mam nadzieję że częściej będzie robić sobie takie "małe wycieczki pełne przygód" :) Do tego postu, dam zielony kolor :D będzie tak, bardziej magicznie :) ! Łapcie piosenkę! : http://www.youtube.com/watch?v=pohQOPmPaK4
Pozdrawiam i trzymajcie się,
W.
♥
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz