Witam!
Mam nareszcie więcej zdjęć z Pauliną! Jak koleżanka obiecała, tak i "po majówce" od razu dostałam gwizdek z fotkami :D Więc jak już wcześniej wspominałam, pogoda nie była za piękna, było raczej szaro, zdarzało się pokropić, trochę chłodno, no ale słońcem od czasu do czasu też gdzie nie gdzie się pojawiało :)
Hmm, nie wiem co więcej mogę napisać... Może jutro uda mi się ogarnąć jakąś sesje? Nie wiem. Jak będą zdjęcia, to znaczy że "coś" się odbyło ; )
Pozdrawiam,
W.













Brak komentarzy:
Prześlij komentarz