Wiktoria Król Fotografia

piątek, 28 grudnia 2012

Titanium

Modelka : Paulina Nowak 



Zapraszam do oglądania! :) 












































































































































♥

Autor: Wiktoria o 07:08 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

sobota, 15 grudnia 2012

Snow, Hey oh!

Nowa twarz  - Basia, baaarrdzo dobra koleżanka z angielskiego. Spędziłyśmy bardzo miło 3 godzinki :D Dziękuje i zapraszam do oglądania zdjęć :) ! 
~W.




ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA! :) 
































































♥

Autor: Wiktoria o 08:32 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Nowsze posty Starsze posty Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)

Wiktoria/ 16lat/ Wołomin

KONTAKT:

victoria.k@onet.pl


Archiwum bloga

  • ►  2014 (13)
    • ►  lipca (1)
    • ►  maja (2)
    • ►  kwietnia (3)
    • ►  marca (2)
    • ►  lutego (3)
    • ►  stycznia (2)
  • ►  2013 (29)
    • ►  października (4)
    • ►  września (1)
    • ►  sierpnia (1)
    • ►  lipca (5)
    • ►  czerwca (2)
    • ►  maja (1)
    • ►  kwietnia (4)
    • ►  marca (2)
    • ►  lutego (3)
    • ►  stycznia (6)
  • ▼  2012 (39)
    • ▼  grudnia (3)
      • Titanium
      • Snow, Hey oh!
      • Just One Last Time
    • ►  listopada (2)
    • ►  października (5)
    • ►  września (1)
    • ►  sierpnia (3)
    • ►  lipca (4)
    • ►  czerwca (11)
    • ►  maja (7)
    • ►  kwietnia (3)
Motyw Prosty. Obsługiwane przez usługę Blogger.