wtorek, 29 maja 2012

Whistle

Cześć :) 
Trochę  muszę nadrobić z tego co widzę... Więc dziś wrzucam zdjęcia z Karoliną! :) Pogoda? Cudowna! Słońce w weekend nas rozpieszczało ;) Karolina to bardzo zdolna dziewczyna, lubi pozować, więc nie było to dla niej problemem. Polecam współpracę z nią : > Nie dawno założyłam sobie Photoblog'a, łapcie link! : http://www.photoblog.pl/ikaikaika10/ . Jeśli moje zdolności się rozwiną, mam zamiar założyć maxmodels'a, ale czy to wyjdzie,to nie mam pojęcia... Macie tu jeszcze piosenkę na koniec : http://www.youtube.com/watch?v=mwNb_q0YhJQ&ob=av2n . Jeśli ktoś jest z okolic Warszawy i jest chętny do sesji, to proszę napisać na maila - victoria.k@onet.pl 
Pozdrawiam,
~W. 














Brak komentarzy:

Prześlij komentarz