Nareszcie mam swój własny sprzęt, więc muszę się nim pochwalić! :D Mam go od czwartku, ale dopiero wczoraj, no i dziś mogłam go wypróbować i to jeszcze nie "w terenie" ;). Nikon D3100 jest świetnym aparatem. Od razu się w nim zakochałam, stąd też tytuł wpisu :P. Ogólnie dzień u mnie bardzo słoneczny, aczkolwiek czuć było chłodny wiatr. Na zdjęciach jak widać, jest jedna z moich ogromnych miłości, czyli piesek, Szer. ♥ No i jakieś tam roślinki znajdujące się w ogródku mamy oraz jakiś inny piesek ;) Mam nadzieję że zdjęcia się podobają, a tymczasem łapcie piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=N-OLHFb7jRc i dobranoc!
~ W.
♥
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz