wtorek, 3 lipca 2012

Bad rain

Cześć! :) 

Jaka świetna pogoda. Burza jest taka piękna *u*. No ale dobrze,nie 
rozczulajmy się nad pogodą. Może tak teraz o zdjęciach? Hmm, sesja z Olą c: Moim zdaniem udana, oprócz tego, że było bardzo duszno, gorąco i umierałam przez takie warunki :D Ale co tam ja, ważne że są zdjęcia! Właśnie.. Moja przyjaciółka, wymyśliła dla mnie logo :) Mam"y" nadzieję, że wam się spodoba!:) 
~W.

Macie tu piosenkę : 














 






1 komentarz: