poniedziałek, 9 lipca 2012

Jassie's Girl

Siemka :3
Dziś zdjęcia z moją "nową twarzą" , która nazywa się Patrycja :) Jest sympatyczna, energiczna, czasami nawet kreatywna! :) Czas z nią spędzony, to czysta przyjemność i co mogę więcej napisać... polecam współpracę? Niech będzie - polecam współpracę. Przez wczorajszą pogodę wczoraj umierałam - macie odpowiedź ,czemu nie zrobiłam wczoraj wpisu. Te warunki nie dają mi pracować :< Ale cóż, trzeba żyć dalej. :D

Na koniec posta, chciałabym pozdrowić mojego kochanego Łosia, któremu chce się czytać te wszystkie moje wylewne wpisiki i że jej się to nie nudzi. Jeszcze dziękuje za śpiewanie mi piosenki z poprzedniego postu "Hello" :D Kocham Cię.

Pozdrawiam też moją cudowną Kasie, która męczy się nad tymi zdjęciami, przerabiając je, tak pięknie, jak widzicie u mnie tutaj i teraz, na tym blogu. Jeśli to czytasz, to kobieto, wiedz, że jesteś dla mnie cudeńkiem i że też Cię Kocham :) 
No już, już koniec tych słodkości na dziś :D 

A dziś piosenka również z "Glee". Zachęcam do oglądania.  Zakochałam w tych wszystkich piosenkach! 
















"You know, I wish that I had Jessie’s girl
I wish that I had Jessie’s girl
Where can I find a woman like that"

 ♥


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz