poniedziałek, 23 lipca 2012

Need You Now

Hej! 
Chyba mam spore zaległości. Cóż, postaram się je nadrobić. 
Dziś byłam na 'sesji na szybko' z najnajlepszą przyjaciółką - Karoliną, którą już wcześniej mogliście obejrzeć we wcześniejszych wpisach. :) Nie mam zamiaru jej tutaj słodzić, bo przecież wie że jest moim najcudowniejszym debilem i ojej. Dzień gorący, czasami aż za. 
Nie wiem co mogę dalej napisać. Oo ! Czekam chętne panie na zdjęcia. Jeśli któraś z Was jest zainteresowana proszę napisać tutaj - victoria.k@onet.pl . Zachęcam również do polubienia strony tutaj , aby być ciągle na bieżąco :) 
~W.
Łapcie tutaj piosnkę <z GLEE> : 


A teraz zdjęcia! : 











2 komentarze: