sobota, 7 lipca 2012

Hello

Witam :) 
Z tego co widzę, mam spore braki... Czas to nadrobić. Dwa dni temu, byłam na zdjęciach z Magdą, którą już wcześniej widzieliście u mnie w notkach. Uwielbiam tą dziewczynę, no po prostu aaaghh! Wcześniej już pisałam jaka jest, moim zdaniem nie muszę jeszcze raz tutaj tego wylewać :) 
Dla wszystkich, którym moje prace się nie podobają - nie patrzcie. Wasze dziwne komentarze, jeszcze bardziej mnie motywują do pracy ;)! A tym, którym się podobają - bardzo mi miło, to dla Was się staram. :) 
Jutro zdjęcia z "nową twarzą". Trzymajcie kciuki! Jeśli chcecie być na bieżąco, kliknijcie tutaj!  
A tym czasem, podzielę się z Wami piosenką z mojego ulubionego serialu. Tak wiem, to śmiesznie brzmi, ale jak go oglądam, to wierze w siebie i w to co robię. Zbiera to we mnie ogromną siłę i motywacje. Piosenki są na prawdę przepiękne i określają niektóre sytuacje z życia wzięte. Akurat ta piosenką, którą wstawiam, powoduje u mnie płacz, więc popłaczcie razem ze mną :3 
Wybaczcie, ale będę częściej wrzucać takie piosenki. :D 
~W. 
*u*












‘Cause, you know just what to say
And you know just what to do
And I want to tell you so much
I love you'


♥ 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz