Z tego co widzę, mam spore braki... Czas to nadrobić. Dwa dni temu, byłam na zdjęciach z Magdą, którą już wcześniej widzieliście u mnie w notkach. Uwielbiam tą dziewczynę, no po prostu aaaghh! Wcześniej już pisałam jaka jest, moim zdaniem nie muszę jeszcze raz tutaj tego wylewać :)
Dla wszystkich, którym moje prace się nie podobają - nie patrzcie. Wasze dziwne komentarze, jeszcze bardziej mnie motywują do pracy ;)! A tym, którym się podobają - bardzo mi miło, to dla Was się staram. :)
Jutro zdjęcia z "nową twarzą". Trzymajcie kciuki! Jeśli chcecie być na bieżąco, kliknijcie tutaj!
A tym czasem, podzielę się z Wami piosenką z mojego ulubionego serialu. Tak wiem, to śmiesznie brzmi, ale jak go oglądam, to wierze w siebie i w to co robię. Zbiera to we mnie ogromną siłę i motywacje. Piosenki są na prawdę przepiękne i określają niektóre sytuacje z życia wzięte. Akurat ta piosenką, którą wstawiam, powoduje u mnie płacz, więc popłaczcie razem ze mną :3
Wybaczcie, ale będę częściej wrzucać takie piosenki. :D
~W.
*u*
‘Cause, you know just what to say
And you know just what to do
And I want to tell you so much
I love you'
And you know just what to do
And I want to tell you so much
I love you'
♥
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz