Wiktoria Król Fotografia

sobota, 22 czerwca 2013

Dance!

Coś innego :)
Mod:. Linda Kłosowska

















































a tu mały backstage :D  















♥

Autor: Wiktoria o 14:58
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowszy post Starszy post Strona główna
Subskrybuj: Komentarze do posta (Atom)

Wiktoria/ 16lat/ Wołomin

KONTAKT:

victoria.k@onet.pl


Archiwum bloga

  • ►  2014 (13)
    • ►  lipca (1)
    • ►  maja (2)
    • ►  kwietnia (3)
    • ►  marca (2)
    • ►  lutego (3)
    • ►  stycznia (2)
  • ▼  2013 (29)
    • ►  października (4)
    • ►  września (1)
    • ►  sierpnia (1)
    • ►  lipca (5)
    • ▼  czerwca (2)
      • Dance!
      • Beautiful Player
    • ►  maja (1)
    • ►  kwietnia (4)
    • ►  marca (2)
    • ►  lutego (3)
    • ►  stycznia (6)
  • ►  2012 (39)
    • ►  grudnia (3)
    • ►  listopada (2)
    • ►  października (5)
    • ►  września (1)
    • ►  sierpnia (3)
    • ►  lipca (4)
    • ►  czerwca (11)
    • ►  maja (7)
    • ►  kwietnia (3)
Motyw Prosty. Obsługiwane przez usługę Blogger.