Wiktoria Król Fotografia

czwartek, 7 lutego 2013

Don't Forget

Sesja z rana - najlepsze co może być. 
Za parę godzin wrzucę zdjęcia AŻ trzech osób. :) 
~Wiktoria.



Mod. Magda Ewiak


































































♥


Autor: Wiktoria o 08:26
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowszy post Starszy post Strona główna
Subskrybuj: Komentarze do posta (Atom)

Wiktoria/ 16lat/ Wołomin

KONTAKT:

victoria.k@onet.pl


Archiwum bloga

  • ►  2014 (13)
    • ►  lipca (1)
    • ►  maja (2)
    • ►  kwietnia (3)
    • ►  marca (2)
    • ►  lutego (3)
    • ►  stycznia (2)
  • ▼  2013 (29)
    • ►  października (4)
    • ►  września (1)
    • ►  sierpnia (1)
    • ►  lipca (5)
    • ►  czerwca (2)
    • ►  maja (1)
    • ►  kwietnia (4)
    • ►  marca (2)
    • ▼  lutego (3)
      • Existence
      • Don't Forget
      • Sky Love
    • ►  stycznia (6)
  • ►  2012 (39)
    • ►  grudnia (3)
    • ►  listopada (2)
    • ►  października (5)
    • ►  września (1)
    • ►  sierpnia (3)
    • ►  lipca (4)
    • ►  czerwca (11)
    • ►  maja (7)
    • ►  kwietnia (3)
Motyw Prosty. Obsługiwane przez usługę Blogger.